2024/06/20
۱۴۰۳ پنج شنبه ۳۱ خرداد
پویش طرح نوروزی ۱۴۰۳ با نام «چشم به راهیم» در سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اجرا می شود

پویش طرح نوروزی ۱۴۰۳ با نام «چشم به راهیم» در سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اجرا می شود

​نبض تجارت _پویش فرهنگی ایمنی « چشم به راهیم » در طرح نوروزی ۱۴۰۳ با استفاده از ظرفیت های رسانه و صدا و سیما و با هدف فرهنگ سازی به مسافران در حوزه ایمنی از ۲۵ اسفند ماه ۱۴۰۲ تا ۱۳ فروردین ۱۴۰۳ اجرا می‌شود.

به گزارش نبض تجارت و به نقل از روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اجرای پویش «چشم به راهیم» در سراسر کشور اظهار داشت: در راستای اهداف و برنامه های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در خصوص فرهنگ سازی و ارتقای ایمنی و کاهش سوانح رانندگی ، پویش همراهان سفر ایمن امسال همچون سنوات قبل اما با رویکردی جدید در تمام نقاط هدف استان های کشور برگزار میشود. 

مهرداد بذرپاش افزود: این طرح به منظور ارتقای ایمنی سفرهای برون شهری نوروزی و کاهش سوانح رانندگی و استفاده حداکثری از ظرفیت های سازمانی و فراسازمانی پیش بینی شده است که از ۲۵ اسفند سال جاری لغایت ۱۳ فروردین ۱۴۰۲ به مدت ۱۸ روز اجرا خواهد شد . محل ایستگاه ها در محورهای پرترددی خواهد بود که ترددکنندگان در این محورها برای ارتقای ایمنی نیاز به توقف و استراحت دارند.

  وزیر راه و شهرسازی تاکید کرد: ادارات کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان ها با تمام توان و همت از تمام ظرفیت های موجود برای تقویت و بهسازی و افزایش کیفیت این ایستگاه ها تلاش کنند.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.