2024/04/21
۱۴۰۳ يکشنبه ۲ ارديبهشت
تجدید میثاق مدیر عامل و کارکنان صندوق قرض الحسنه شاهد در سالروز تاسیس بنیاد شهید و روز شهید با آرمانهای شهدا با حضور در بهشت زهرا

تجدید میثاق مدیر عامل و کارکنان صندوق قرض الحسنه شاهد در سالروز تاسیس بنیاد شهید و روز شهید با آرمانهای شهدا با حضور در بهشت زهرا

نبض تجارت- دکتر محمود تبریزی نائب رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل صندوق قرض الحسنه شاهد با جمعی ازمدیران و کارکنان ستاد مرکز صندوق قرض الحسنه شاهد و مناطق در سالروز بزرگداشت روز شهید 22 اسفند همزمان با سالروز تاسیس بنیاد شهید به دستورحضرت امام راحل (ره ) با شهدا و آرمانهای شهیدان در بهشت زهرا تجدید میثاق و پیمان نمودند .

 

به گزارش نبض تجارت و به نقل روابط عمومی صندوق قرض الحسنه شاهد ، دکتر محمود تبریزی نائب رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل صندوق قرض الحسنه شاهد با جمعی ازمدیران و کارکنان ستاد مرکز صندوق قرض الحسنه شاهد و مناطق در سالروز بزرگداشت روز شهید 22 اسفند همزمان با سالروز تاسیس بنیاد شهید به دستورحضرت امام راحل (ره ) با شهدا و آرمانهای شهیدان در بهشت زهرا تجدید میثاق و پیمان نمودند .

متن تجدید میثاق  در حضور شهدا :

"وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِينَ قُتِلُوا فِي سَبِيلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْيَاءٌ عِندَ رَبِّهِمْ يُرْزَقُونَ"

ﻭ ﻫﺮﮔﺰﮔﻤﺎﻥ ﻣﺒﺮ ﺁﻧﺎﻥﻛﻪ ﺩﺭﺭﺍﻩ ﺧﺪﺍ ﻛﺸﺘﻪ ﺷﺪﻧﺪ ﻣﺮﺩﻩ ﺍﻧﺪ ، ﺑﻠﻜﻪ ﺯﻧﺪﻩ ﺍﻧﺪﻭ ﻧﺰﺩﭘﺮﻭﺭﺩﮔﺎﺭﺷﺎﻥ ﺭﻭﺯﻱ ﺩﺍﺩﻩ ﻣﻰ ﺷوند.

در این مراسم  مدیر عامل صندوق  به همراه مدیران وجمعی از کارکنان  در صبح روز سه شنبه 22 اسفند همزمان با اولین روز از ماه مبارک رمضان  در بهشت زهرا  حاضر شدند و ضمن  ادای احترام به  مقام  شامخ  شهدا با  اهدا شاخه گل   و نثار فاتحه  مزار شهیدان  را غبا روبی  نمودند .

به گزارش روابط عمومی صندوق حضرت حجت الاسلام موذنی  معاونت فرهنگی اسبق بنیاد شهید  با حضور در جمع کارکنان  فرمودند  بنیاد شهید در زمانی به فرمان حضرت امام راحل (ره) تاسیس گردید که  ما جنگ را  تجربه نکرده بودیم ، ایشان در راستای نگاه امام راحل به تکریم از خانواده های محترم شهدا فرمودند تاسیس بنیاد شهید به عنوان افضل نهادها  برای  حضرت امام (ره )  از مهمترین   دستورات  در راستای  تکریم از  بازماندگان و ناصبین شهدا بود و ما باید به مقام شهدا  ارج بنهیم و خدمت به ناصبین این عزیزان را از افتخاراتی بدانیم که خداوند به بنده های مومن و صادق توفیقش را کرامت می کند .

در ادامه  مدیر عامل صندوق  آقای دکتر تبریزی در جمع کارکنان به نقل از حضرت امام راحل (ره ) فرمودند که  :

شهادت ارثی است که از موالیان ما که حیات را عقیده و جهاد می دانستند و در راه مکتب پرافتخار اسلام با خون خود و جوانان عزیز خود از آن پاسداری می کردند به ملت شهیدپرور ما رسیده است.

ایشان  در  ادامه  به نقل از  خاطره ای در حضور رهبر معظم انقلاب فرمودند:

در دیداری  که کارکنان بنیاد شهید  با حضور حجت الاسلام و المسلمین  رحیمیان رئیس وقت بنیاد شهید و نماینده ولی فقیه  درسال 1382 با  حضرت آیت الله  امام خامنه ای  داشتیم  ایشان  در معرفی کارکنان بنیاد شهید  ما را  به عنوان  خادمین  بنیاد شهید  معرفی کردند که حضرت آقا  نسبت به فرمایش  جناب رحیمیان  اشاره فرمودند کارکنان بنیاد شهید  به عنوان سپاسگزاران  ناصبین ایثار  و شهادت می باشند  و فرمودند خدمتگزار  برای سایر ادارات و نهاد ها می باشد .

 در این فرمایش که حضرت آقا کارکنان بنیاد شهید را به عنوان سپاسگزار نامید می بایست در  راستای خدمت به خانواده ها و بازماندگان شهدا  همواره  صادق استوار باشیم و در وظیفه خود که همان خدمت به این عزیزان می باشد  تلاش نمائیم تا قصوری نباشد. 

شهیدانی که این ملت شهید پرور تقدیم انقلاب نمودند، از نوع افرادی بودند که با حکم جهاد حضرت امام (ره )  راه جهاد و شهادت را شجاعانه  انتخاب کردند و رفتند تا ما  بمانیم ، پس امروز در مزار این  شهیدان که  مردانه و بدون هیچ توقع در دفاع از قاموس و ناموس و حفظ  سرزمین  ایران اسلامی راه  جهاد و شهادت  را برگزیدند و از مال و جان و فرزند و دلبستگی های دنیایی گذشتند و رفتند بار دیگر  پیمان می بندیم که در راه آرمان و آرزوهای آنها گام برداریم  و در وظیفه ای که خداوند منان به عنوان خادم  شهداء و سپاسگزاران ناصبین برما منت نهاده  است هیچگونه  قصور و کسری  نداشته باشیم و در ارائه  خدمت  به  طریقی عمل نمائیم که  شهدا از  نحوه ارائه خدمات  ما به  خانواده های آنها  و تکریم  عزیزان و دلبندانشان و عملکردمان راضی و خشنود باشند .

شایان ذکر است  مراسم دیدار با شهیدان و تجدید میثاق با آرمانهای شهیدان در صندوق قرض الحسنه شاهد با  دستور مدیر عامل به  صورت  کشوری  با انجام هر استان دو دیدار و در مجموع  هفتاد دو  دیدار  در روز شهید و سالروز بزرگداشت  تاسیس بنیاد شهید و گرامیداشت روز شهید  انجام گردیده است  که به صورت مجزا  گزارش تصویری از  تجدید میثاق و دیدار روساوکارکنان  مناطق و استان ها اعلام می گردد. 

محمود تبریزی

مدیر عامل

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.