2024/07/24
۱۴۰۳ چهارشنبه ۳ مرداد
70  کلاس و کارگاه آموزشی شهروندی در قالب طرح ۱۰ در ۱۰۰ در منطقه ۱۹ اجرا شد
در فصل بهار؛

70 کلاس و کارگاه آموزشی شهروندی در قالب طرح ۱۰ در ۱۰۰ در منطقه ۱۹ اجرا شد

نبض تجارت- سرپرست معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه ۱۹ از اجرای بیش از ۷۰ کلاس و کارگاه آموزشی شهروندی در قالب طرح ۱۰ در۱۰۰، طی فصل بهار خبر داد.

به گزارش نبض تجارت و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹، میر محمد مطهری موید با اشاره به برگزاری ۷۰ کلاس و کارگاه آموزشی با محوریت آموزش های شهروندی بیان کرد: در راستای اجرای سرفصل های آموزش شهروندی از آغاز سال جدید کلاس و کارگاه های آموزشی اخلاق، آداب و حقوق و تکالیف شهروندی، سبک زندگی و مسئولیت پذیری و مشارکت های اجتماعی، قوانین و فرهنگ آپارتمان نشینی و... برگزار شده است.

این مسئول ادامه داد: اداره آموزش های شهروندی به منظور اجرای فعالیت های آموزشی ویژه ی شهروندان اقدام به اجرای سرفصل های آموزشی مطابق با شیوه نامه اداره کل آموزش های شهروندی در قالب کلاس، کارگاه، نمایش، سینما کودک و ... در سرای محلات، مدارس و اماکن عمومی می کند.

میرمحمد مطهری موید اظهار کرد: اداره آموزش شهروندی با فرارسیدن فصل تابستان و غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان و شهروندان ویژه برنامه هایی در بوستان ها، سراهای محلات، پایگاه های مردمی تدارک دیده است.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.