2024/07/24
۱۴۰۳ چهارشنبه ۳ مرداد
 برندگان ١٠ دستگاه موتورسيكلت صاحبان حساب در متابانك موسسه اعتباری ملل مشخص شدند
با انجام قرعه كشی؛

برندگان ١٠ دستگاه موتورسيكلت صاحبان حساب در متابانك موسسه اعتباری ملل مشخص شدند

نبض تجارت- این موسسه در حاشیه همایش سراسری مدیران و روسای شعب در مشهد مقدس طي مراسمي در روز پنجشنبه مورخ ١٤ تيرماه قرعه كشي ۱۰ دستگاه موتورسیکلت طرح کلیک را برگزار کرد.

به گزارش نبض تجارت و به نقل روابط عمومی موسسه اعتباری ملل: این موسسه در حاشیه همایش سراسری مدیران و روسای شعب در مشهد مقدس طي مراسمي در  روز پنجشنبه مورخ ١٤ تيرماه   قرعه كشي ۱۰ دستگاه موتورسیکلت طرح کلیک را برگزار کرد.


این گزارش می‌افزاید: در این قرعه کشی که از طریق لینک اعلام شده به مشتریان راس ساعت ۱۲ به صورت مستقیم پخش شد آقايان:( علي بیرامي، جليل عبادي آغچه رود، محمد كاوياني، مهدي احمدي جوان، ميثم جمشيدي اماني، كيهان لايقي، مهدي بابازاده، سمير عباداتي و خانمها: نجمه بسيم و فاطمه باقري كچي) به عنوان برندگان قرعه کشی  ١٠ دستگاه موتورسيكلت دارندگان  حساب در  متابانك موسسه اعتباري ملل انتخاب شدند.


گفتنی است مشتریان محترم می توانند از طریق متابانک ضمن  انجام عملیات بانکی به روز و سریع  از وام قرض الحسنه حداکثر به مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال نیز بهره‌مند شوند

 

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.