2021/09/19
۱۴۰۰ يکشنبه ۲۸ شهريور
غرفه پسماند و ورزش در منطقه 2 راه اندازی می شود

غرفه پسماند و ورزش در منطقه 2 راه اندازی می شود

نبض تجارت- معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه2 گفت: به منظور تشویق شهروندان به مشارکت در تفکیک پسماند ، نخستین غرفه پسماند و ورزش منطقه راه اندازی می شود.

 

به گزارش نبض تجارت و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 2، جعفر میرزایی  با اعلام این خبر گفت: در تداوم برنامه های مدیریت شهری در اجرای برنامه های تشویقی برای تحویل پسماند خشک، نخستین غرفه پسماند و ورزش منطقه در میدان تیموری  راه اندازی می شود

وی با اشاره به اینکه در این غرفه ،پسماند خشک تحویل گرفته و به جای آن لوازم ورزشی در اختیار شهروندان قرار می گیرد،گفت:
با افتتاح این غرفه در صدد هستیم از فرصت ایجاد شده به الگوسازی و فرهنگسازی  تفکیک پسماند بپردازیم .
معاون شهردار منطقه 2 افزود: با توجه به وجود فضاهای ورزشی در محله تیموری، غرفه ورزش و پسماند در این محل جانمایی شد تا علاقمندان به ورزش،از این ظرفیت بهره مند شوند.
میرزایی راه اندازی مرکز گلماند را ازدیگر برنامه های تشویقی در تفکیک پسماند برشمرد و گفت:امید می رود باره اندازی این  مراکز و اخذ پسماندهای خشک شهروندان در ازای گل و وسایل ورزشی،میزان مشارکت شهروندان افزایش یابد.
معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه2  ادامه داد:  طرح کاپ به عنوان یکی از الگوهای موثر در حفاظت از محیط زیست در شهر تهران در حال اجرا است که در این طرح مشارکت شهروندان بسیار قابل اهمیت است و بدین منظور همزمان با برنامه های آموزشی، فعالیت های فرهنگی و تشویقی نیز اجرا می شود.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.