2022/05/29
۱۴۰۱ يکشنبه ۸ خرداد
قرارداد گل‌محمدی با پرسپولیس برای ۲ فصل دیگر تمدید شد

قرارداد گل‌محمدی با پرسپولیس برای ۲ فصل دیگر تمدید شد

نبض تجارت- سرپرست باشگاه پرسپولیس، قرارداد سرمربی این تیم را به مدت ۲ فصل دیگر تمدید کرد.

به گزارش نبض تجارت و به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، یحیی گل‌محمدی ظهر امروز با حضور در دفتر باشگاه، پس از دیدار و مذاکره با سیدمجید صدری، قرارداد خود را برای دو فصل دیگر با پرسپولیس تمدید کرد.
گل‌محمدی تا پایان این فصل با باشگاه پرسپولیس قرارداد داشت و به صورت قطعی، سرمربی سرخپوشان پایتخت در لیگ بیست‌ویکم است؛ اما بنا به کسب موفقیت‌های بزرگ، رضایت هواداران از عملکرد کادر فنی و نیاز باشگاه به حفظ افراد موثر و موفق، صدری تصمیم خود مبنی بر تمدید قرارداد با این مربی بی‌حاشیه و موفق را عملی کرد و قرارداد گل‌محمدی برای دو فصل دیگر قطعی شد.
با توجه به این که پرسپولیس هفته آینده باید به مصاف الهلال عربستان برود، این موضوع باعث افزایش توان روحی هواداران و اعضای تیم می‌شود و آثار مثبتی برای پرسپولیس به دنبال خواهد داشت. تمدید قرارداد با گل‌محمدی، اولین گام برای استحکام بخشیدن به پرسپولیس در فصل پیش‌رو است و در روز‌های آینده، باز هم باید منتظر اخبار خوب و امیدوارکننده از سوی مدیریت باشگاه بود.
صدری چهارشنبه شب با انتشار یک استوری، نوید رقم خوردن یک اتفاق خاص و خوشحال‌کننده را داد و از هواداران درخواست کرد تا این اتفاق را پیش‌بینی کنند؛ اما کمتر کسی به تمدید قرارداد با گل‌محمدی اشاره کرد. حمایت قاطعانه مدیریت باشگاه از کادر فنی، انگیزه پرسپولیسی‌ها را بیشتر می‌کند تا فضای مثبت و خوبی قبل از سفر تیم به عربستان به وجود بیاید.

 

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.