2021/08/01
۱۴۰۰ يکشنبه ۱۰ مرداد
 • آخرین مهلت ارسال لیست و ثبت بخشودگی جرایم

  آخرین مهلت ارسال لیست و ثبت بخشودگی جرایم

  نبض تجارت- کارفرمایان برای استفاده از بخشودگی جرائم بیمه‌ای تامین اجتماعی در استانهای تهران و البرز تا دوشنبه ۴ مرداد و در سایر استانها تا شنبه ۲ مرداد فرصت دارند.
 • بررسی بیش از 10 هزار درخواست در شوراها و کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی قم

  بررسی بیش از 10 هزار درخواست در شوراها و کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی قم

  نبض تجارت- مدیر درمان تامین اجتماعی استان قم از بررسی بیش از 10 هزار و 243 درخواست بیمه شدگان برای رسیدگی به از کارافتادگی، استراحت های پزشکی به اداره شورا ها و کمیسیون های پزشکی مدیریت درمان استان خبر داد.
 • بهبود مستمر خدمات سازمان تأمین اجتماعی از طریق مدیریت منابع و مصارف

  بهبود مستمر خدمات سازمان تأمین اجتماعی از طریق مدیریت منابع و مصارف

  نبض تجارت- معاونت برنامه‌ریزی، مالی و پشتیبانی سازمان تأمین اجتماعی به دنبال اصلاح ساختار تشکیلاتی این سازمان تشکیل شده و واحدهای مالی، برنامه‌ریزی و پشتیبانی در این معاونت متمرکز شده‌اند.
 • پرداخت هدیه ازدواج به بیمه شدگان از طریق سامانه خدمات غیرحضوری

  پرداخت هدیه ازدواج به بیمه شدگان از طریق سامانه خدمات غیرحضوری

  نبض تجارت- مدیرکل تامین اجتماعی هرمزگان از پرداخت هدیه ازدواج به بیمه شدگان از طریق سامانه خدمات غیرحضوری سازمان تامین اجتماعی خبر داد.
 • شورای مقررات‌زدایی و وحدت‌رویه سازمان تامین اجتماعی تشکیل شد

  شورای مقررات‌زدایی و وحدت‌رویه سازمان تامین اجتماعی تشکیل شد

  نبض تجارت- مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با صدور بخشنامه‌ای به معاونین و مدیران کل مستقل ستادی این سازمان تشکیل شورای مقررات‌زدایی و وحدت‌رویه این سازمان را اعلام و سازوکار فعالیت این شورا را مشخص کرد.
 • تشکیل پرونده الکترونیک گامی برای تحقق تامین اجتماعی الکترونیک

  تشکیل پرونده الکترونیک گامی برای تحقق تامین اجتماعی الکترونیک

  نبض تجارت- بدون شک فن آوری اطلاعات و ره آوردهای آن در قرن اخیر تأثیرات شگرفی در بهبود کیفیت خدمات در سازمانها و موسسات کوچک و بزرگ داشته است. امروزه سازمانها در فضایی کاملا رقابتی با تغییر رویکردهای سنتی خود برای پویایی و بقای خود نیازمند گردآوری اطلاعات و به کارگیری موثر آنها در جهت ارائه خدمات بهتر هستند. از سویی دیگر رشد آگاهی های مخاطبان از علوم اطلاعات و ارتباطات سبب افزایش انتظارات آنان از سازمانها شده است. در دهه های اخیر در سازمانهای کوچک و بزرگ اقدامات مهمی با بهره گیری از سیستمهای رایانه ای و شبکه های ارتباطی در جهت مکانیزاسیون و اتوماسیون امور جاری انجام پذیرفته است که مهمترین آنها ذخیره الکترونیکی اطلاعات مخاطبان، اصلاح فرایندها ، توسعه سیستمهای نرم افزاری و سخت افزاری و ایجاد تمهیدات لازم برای نگهداری اطلاعات است.
 • نسخه الکترونیک از هدررفت منابع در حوزه درمان پیشگیری می کند

  نسخه الکترونیک از هدررفت منابع در حوزه درمان پیشگیری می کند

  نبض تجارت- مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه ارزش و اهمیت نسخه الکترونیک مشخص است، گفت: با این کار امکان کنترل و جلوگیری از هدر رفت منابع در حوزه درمان فراهم خواهد شد.
 • مشوق های تأمین اجتماعی برای اجرای نسخه الکترونیک

  مشوق های تأمین اجتماعی برای اجرای نسخه الکترونیک

  نبض تجارت- مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: برای پزشکان و مراکز طرف قراردادی که نسبت به اجرای نسخه الکترونیک اقدام کنند، مشوق های جدیدی در نظر خواهیم گرفت.
 • 94 درصد از درخواست های کمک هزینه ازدواج تامین اجتماعی غیرحضوری انجام شده است

  94 درصد از درخواست های کمک هزینه ازدواج تامین اجتماعی غیرحضوری انجام شده است

  نبض تجارت- سرویس غیرحضوری کمک هزینه ازدواج از موفق ترین سرویس های راه اندازی شده طرح 3070( ارائه غیرحضوری خدمات سازمان تامین اجتماعی) است به طوری که در فرودین امسال 94 درصد درخواست های کمک هزینه ازدواج به صورت غیرحضوری ثبت و پرداخت شده است.
 • حافظی: نسخه الکترونیک احترام به پزشک است

  حافظی: نسخه الکترونیک احترام به پزشک است

  نبض تجارت- رحمت‌الله حافظی با وجود سابقه مدیریت سازمان تأمین اجتماعی و سازمان بیمه سلامت به عنوان دو سازمان عمده بیمه‌گر کشور اما به عنوان یک پزشک متخصص تاکنون با هیچ یک از بیمه‌ها همکاری نکرده است. او دلیل عدم همکاری با بیمه‌ها را شرایط نامناسب همکاری می‌داند که پزشک مجبور است در پایان هر ماه اسناد نسخه‌های کاغذی را به سازمان های بیمه گر تحویل دهد و چند ماهی هم منتظر دریافت سهم بیمه باشد. دکتر حافظی اما شرایط ایجاد شده در طرح نسخه الکترونیک تأمین اجتماعی را برای پزشکان مناسب می‌داند و به زودی از این سامانه به منظور نسخه نویسی برای بیمه شدگان تأمین اجتماعی استفاده خواهد کرد.
 • صدور دفترچه کاغذی بیمه مطابق قانون متوقف شده است

  صدور دفترچه کاغذی بیمه مطابق قانون متوقف شده است

  نبض تجارت- مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: توقف صدور دفترچه کاغذی براساس قوانین برنامه ششم توسعه، قانون بودجه سال جاری و دستور ریاست محترم جمهوری اجرا شده و با این کار امکان رفع دغدغه هزینه درمان بیماران فراهم می‌شود.
 • توقف چاپ دفترچه‌های کاغذی بیمه از ابتدای اسفند / دفترچه‌های در اختیار مردم معتبر است

  توقف چاپ دفترچه‌های کاغذی بیمه از ابتدای اسفند / دفترچه‌های در اختیار مردم معتبر است

  نبض تجارت- معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی گفت: مطابق با وعده اعلام شده و برنامه‌ریزی صورت گرفته انتشار و توزیع دفترچه‌های کاغذی از ابتدای اسفند متوقف می‌شود و با مراجع مختلف ذیربط درحال هماهنگی برای تحقق کامل این برنامه به بهترین وجه هستیم.
 • ابلاغ بخشنامه حذف دفترچه درمانی و استفاده از کارت ملی بیمه شدگان تامین اجتماعی برای ارائه خدمات درمانی

  ابلاغ بخشنامه حذف دفترچه درمانی و استفاده از کارت ملی بیمه شدگان تامین اجتماعی برای ارائه خدمات درمانی

  نبض تجارت- دکتر مصطفی سالاری، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در بخشنامه ای جزئیات حذف دفترچه درمانی از ابتدای اسفند به تمامی واحدهای اجرایی ستادی و استانی این سازمان ابلاغ کرد.
 • طراحی و ارائه بسته های حمایتی سازمان تامین اجتماعی به بنگاه های تولیدی کشور/ غیرحضوری کردن خدمات حضوری

  طراحی و ارائه بسته های حمایتی سازمان تامین اجتماعی به بنگاه های تولیدی کشور/ غیرحضوری کردن خدمات حضوری

  نبض تجارت- تسهیل و سرعت در خدمات از طریق برونسپاری خدمات و هوشمندسازی اداری و اصلاح و تنظیم رویه ها و فرایندها با هدف بهبود فضای کسب و کار از مهمترین اقدامات معاونت بیمه ای سازمان تامین اجتماعی در سالجاری است.
 • پیام هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی

  پیام هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی

  نبض تجارت - هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی پیام تبریکی صادر کردند.
 • حذف دفترچه تامین اجتماعی از اول اسفند

  حذف دفترچه تامین اجتماعی از اول اسفند

  نبض تجارت- مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: چاپ و عرضه دفترچه جدید تأمین اجتماعی از اول اسفند در تمامی شعب و کارگزاری‌های سراسر کشور متوقف می‌شود.
 • رفع مشکلات و خواسته های بازنشستگان مورد تاکید دولت وسازمان تامین اجتماعی است

  رفع مشکلات و خواسته های بازنشستگان مورد تاکید دولت وسازمان تامین اجتماعی است

  نبض تجارت- مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: دولت دربرابر خواسته‌ها و مطالبات بازنشستگان گوش شنوا دارد و رفع مشکلات و خواسته‌ های این عزیزان قطعا مورد توجه قرار می گیرد و برای ارتقا سطح خدمات به جامعه تحت پوشش، دولت و سازمان تامین اجتماعی از هیج کوششی دریغ نکرده اند.
 • در حال رایزنی برای تامین منابع افزایش مجدد حقوق بازنشستگان هستیم

  در حال رایزنی برای تامین منابع افزایش مجدد حقوق بازنشستگان هستیم

  نبض تجارت- مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه افزایش حقوق بازنشستگان همواره در اولویت برنامه های این سازمان بوده است، گفت: برای افزایش مجدد حقوق بازنشستگان تلاش می کنیم و در همین رابطه نامه ای برای رئیس جمهور محترم نوشتم و ایشان همان روز دستور مساعد صادر کردند. از طریق رئیس محترم سازمان برنامه و بودجه نیز پیگیر این موضوع هستیم.
 • سازمان تامین اجتماعی نهایت همکاری با واحدهای تولیدی دارد

  سازمان تامین اجتماعی نهایت همکاری با واحدهای تولیدی دارد

  نبض تجارت- مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه تامین اجتماعی از کارگاهها ۳۲ هزار میلیارد تومان طلب وصول نشده دارد، گفت: قانون، ضمانت های مختلفی در بخش وصول حق بیمه های معوق برای این سازمان مشخص کرده است اما این سازمان نهایت همکاری و تعامل را در این بخش با واحدهای تولیدی دارد که با وصول این مطالبات، سازمان تامین اجتماعی قادر است خدمات بیمه ای و درمانی را ارتقا دهد.
 • آمادگی تأمین اجتماعی برای افزایش تعهدات دارویی و تجهیزات پزشکی در صورت استفاده از سامانه نسخه الکترونیک

  آمادگی تأمین اجتماعی برای افزایش تعهدات دارویی و تجهیزات پزشکی در صورت استفاده از سامانه نسخه الکترونیک

  نبض تجارت- مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی از افزایش تعهدات دارویی و وسایل کمک پزشکی این سازمان بالاتر از تعهدات قانونی مصوب شورای عالی بیمه در صورت استفاده پزشکان از سامانه نسخه الکترونیک خبر داد.